Υπέταξε τον Δούρειο με 2-0 ο Άγιος Θωμάς!

Ο Άγιος Θωμάς υποδέχτηκε τον Δούρειο, στις 4.00μμ στο γήπεδο Γουδή, για την 4η αγωνιστική του Πρωταθλήματος με μοναδικό στόχο την νίκη και την καλή εμφάνιση και το πέτυχε!

Αξίζει να σημειωθεί ότι μετά την ανακοίνωση της διοίκησης του Αγίου Θωμά,οι φίλαθλοι στήριξαν την προσπάθεια της ομάδας και αυτή την αγωνιστική κόντρα στον Δούρειο.

Πιο συκρεκριμένα το πρώτο τέρμα για τον Άγιο Θωμά σημείωσε με πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο ο Τσίνιας.  Το τελικό σκορ διαμόρφωθηκε μετά από κόρνερ στο 87λεπτο με τόν σέντερ μπακ.

Ο Άγιος Θωμάς κράτησε ανέπαφη την εστία του και νίκησε τον Δούρειο με 2-0 μέσα στο Γουδή.